RC0R5DB15R0JET
OhmiteOhmite
RC0R5DB15R0JET Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RC0R5DB15R0JET
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES SMD 15 OHM 5% 1/2W J LEAD
Duomenų lapai: RC0R5DB15R0JET.pdf
  • Pranešimas
RC0R5DB15R0JET specifikacijos
Dalies numeris RC0R5DB15R0JET Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES SMD 15 OHM 5% 1/2W J LEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 61392 pcs Duomenų lapas RC0R5DB15R0JET.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±400ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SMD J-Lead, Recessed Dydis / Matmenys 0.625" L x 0.273" W (15.88mm x 6.93mm)
Serija RC Atsparumas 15 Ohms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6327 J-Lead Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.231" (5.87mm) funkcijos Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 15 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 6327 J-Lead Pulse Withstanding Carbon Composition