FC4L64R001JER
OhmiteOhmite
FC4L64R001JER Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FC4L64R001JER
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 0.001 OHM 2W 2512 WIDE
Duomenų lapai: FC4L64R001JER.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FC4L64R001JER specifikacijos
Dalies numeris FC4L64R001JER Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 0.001 OHM 2W 2512 WIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 60856 pcs Duomenų lapas FC4L64R001JER.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 6432 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm)
Serija FC4L Atsparumas 1 mOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Kiti vardai FC4L64R001JERCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 4
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
funkcijos Current Sense, Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1 mOhms ±5% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Kompozicija Metal Foil