FC4L32R001JER
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FC4L32R001JER
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 0.001 OHM 1W 1206 WIDE
Duomenų lapai: FC4L32R001JER.pdf
  • Pranešimas
FC4L32R001JER specifikacijos
Dalies numeris FC4L32R001JER Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 0.001 OHM 1W 1206 WIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 154159 pcs Duomenų lapas FC4L32R001JER.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Serija FC4L Atsparumas 1 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Current Sense, Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1 mOhms ±5% 1W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil