UVR1V682MRA6
NichiconNichicon
UVR1V682MRA6 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVR1V682MRA6
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 6800UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVR1V682MRA6.pdf2.UVR1V682MRA6.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
UVR1V682MRA6 specifikacijos
Dalies numeris UVR1V682MRA6 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 6800UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4009 pcs Duomenų lapas 1.UVR1V682MRA6.pdf2.UVR1V682MRA6.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.984" Dia (25.00mm)
Serija UVR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.335A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.492" (12.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 6800µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 6800µF Programos General Purpose