UVR1V4R7MDD6
NichiconNichicon
UVR1V4R7MDD6 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVR1V4R7MDD6
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVR1V4R7MDD6.pdf2.UVR1V4R7MDD6.pdf
  • Pranešimas
UVR1V4R7MDD6 specifikacijos
Dalies numeris UVR1V4R7MDD6 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 886322 pcs Duomenų lapas 1.UVR1V4R7MDD6.pdf2.UVR1V4R7MDD6.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija UVR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 40mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 80mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.059" (1.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 4.7µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Talpa 4.7µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UVR1V4R7MDD1TD
UVR1V4R7MDD1TD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
Sandelyje: 1160544 pcs
parsisiųsti: UVR1V4R7MDD1TD.pdf
RFQ
UVR1V4R7MDD6TP
UVR1V4R7MDD6TP
Gamintojai: Nichicon
Sandelyje: 1541946 pcs
parsisiųsti: UVR1V4R7MDD6TP.pdf
RFQ
UVR1V4R7MDD
UVR1V4R7MDD