UVR1J472MRD6
NichiconNichicon
UVR1J472MRD6 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVR1J472MRD6
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 4700UF 20% 63V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVR1J472MRD6.pdf2.UVR1J472MRD6.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UVR1J472MRD6 specifikacijos
Dalies numeris UVR1J472MRD6 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 4700UF 20% 63V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 42033 pcs Duomenų lapas 1.UVR1J472MRD6.pdf2.UVR1J472MRD6.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.984" Dia (25.00mm)
Serija UVR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 3.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.68A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-1134
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 28 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.492" (12.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.654" (42.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 4700µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 4700µF Programos General Purpose