UVR1J472MRA6
NichiconNichicon
UVR1J472MRA6 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVR1J472MRA6
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 4700UF 20% 63V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVR1J472MRA6.pdf2.UVR1J472MRA6.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
UVR1J472MRA6 specifikacijos
Dalies numeris UVR1J472MRA6 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 4700UF 20% 63V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4830 pcs Duomenų lapas 1.UVR1J472MRA6.pdf2.UVR1J472MRA6.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.984" Dia (25.00mm)
Serija UVR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 3.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.68A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.492" (12.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.654" (42.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 4700µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 4700µF Programos General Purpose