UVR1J100MDD1TA
NichiconNichicon
UVR1J100MDD1TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVR1J100MDD1TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVR1J100MDD1TA.pdf2.UVR1J100MDD1TA.pdf
  • Pranešimas
UVR1J100MDD1TA specifikacijos
Dalies numeris UVR1J100MDD1TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2324278 pcs Duomenų lapas 1.UVR1J100MDD1TA.pdf2.UVR1J100MDD1TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UVR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 65mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 130mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-17703-3
UVR1J100MDD1TA-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 10µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 10µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UVR1J100MDD
UVR1J100MDD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL