UVR1HR47MDD1TA
NichiconNichicon
UVR1HR47MDD1TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVR1HR47MDD1TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVR1HR47MDD1TA.pdf2.UVR1HR47MDD1TA.pdf
  • Pranešimas
UVR1HR47MDD1TA specifikacijos
Dalies numeris UVR1HR47MDD1TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2210620 pcs Duomenų lapas 1.UVR1HR47MDD1TA.pdf2.UVR1HR47MDD1TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UVR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 6.2mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 12.4mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-5923-3
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 0.47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Talpa 0.47µF