UVR1HR22MDD1TA
NichiconNichicon
UVR1HR22MDD1TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVR1HR22MDD1TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVR1HR22MDD1TA.pdf2.UVR1HR22MDD1TA.pdf
  • Pranešimas
UVR1HR22MDD1TA specifikacijos
Dalies numeris UVR1HR22MDD1TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1375270 pcs Duomenų lapas 1.UVR1HR22MDD1TA.pdf2.UVR1HR22MDD1TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UVR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.9mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.8mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 0.22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 0.22µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UVR1HR33MDD1TA
UVR1HR33MDD1TA
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL
Sandelyje: 1295262 pcs
parsisiųsti: UVR1HR33MDD1TA.pdf
RFQ
UVR1H682MRA6
UVR1H682MRA6
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 6800UF 20% 50V RADIAL
Sandelyje: 5053 pcs
parsisiųsti: UVR1H682MRA6.pdf
RFQ
UVR1HR22MDD
UVR1HR22MDD
apibūdinimas: CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL