UVR1H6R8MDD
NichiconNichicon
UVR1H6R8MDD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVR1H6R8MDD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 6.8UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVR1H6R8MDD.pdf2.UVR1H6R8MDD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UVR1H6R8MDD specifikacijos
Dalies numeris UVR1H6R8MDD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 6.8UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1276060 pcs Duomenų lapas 1.UVR1H6R8MDD.pdf2.UVR1H6R8MDD.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys -
Serija UVR Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-14309
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 6.8µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 6.8µF Programos General Purpose