UVR1A330MDD6TP
NichiconNichicon
UVR1A330MDD6TP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVR1A330MDD6TP
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVR1A330MDD6TP.pdf2.UVR1A330MDD6TP.pdf
  • Pranešimas
UVR1A330MDD6TP specifikacijos
Dalies numeris UVR1A330MDD6TP Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1632158 pcs Duomenų lapas 1.UVR1A330MDD6TP.pdf2.UVR1A330MDD6TP.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija UVR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 85mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 170mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-12756-3
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.059" (1.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 33µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 33µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UVR1A330MDD1TD
UVR1A330MDD1TD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL
Sandelyje: 2302440 pcs
parsisiųsti: UVR1A330MDD1TD.pdf
RFQ
UVR1A330MDD6
UVR1A330MDD6
Gamintojai: Nichicon