UVR1A223MRD6
NichiconNichicon
UVR1A223MRD6 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVR1A223MRD6
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 22000UF 20% 10V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVR1A223MRD6.pdf2.UVR1A223MRD6.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UVR1A223MRD6 specifikacijos
Dalies numeris UVR1A223MRD6 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 22000UF 20% 10V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 71563 pcs Duomenų lapas 1.UVR1A223MRD6.pdf2.UVR1A223MRD6.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.984" Dia (25.00mm)
Serija UVR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 3.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.795A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-1033
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.492" (12.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.181" (30.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 22000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 22000µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UVR1A222MPA
UVR1A222MPA
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Sandelyje: 4081 pcs
parsisiųsti: UVR1A222MPA.pdf
RFQ
UVR1A330MDD
UVR1A330MDD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL
Sandelyje: 1473843 pcs
parsisiųsti: UVR1A330MDD.pdf
RFQ
UVR1A223MRD
UVR1A223MRD
apibūdinimas: CAP ALUM 22000UF 20% 10V RADIAL