UVR0J223MHA
NichiconNichicon
UVR0J223MHA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVR0J223MHA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 22000UF 20% 6.3V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVR0J223MHA.pdf2.UVR0J223MHA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
UVR0J223MHA specifikacijos
Dalies numeris UVR0J223MHA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 22000UF 20% 6.3V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5476 pcs Duomenų lapas 1.UVR0J223MHA.pdf2.UVR0J223MHA.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UVR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 3.35A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.8525A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.575" (40.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 22000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 22000µF Programos General Purpose