UVR0J221MDD1TA
NichiconNichicon
UVR0J221MDD1TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVR0J221MDD1TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVR0J221MDD1TA.pdf2.UVR0J221MDD1TA.pdf
  • Pranešimas
UVR0J221MDD1TA specifikacijos
Dalies numeris UVR0J221MDD1TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1972774 pcs Duomenų lapas 1.UVR0J221MDD1TA.pdf2.UVR0J221MDD1TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UVR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 200mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 300mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-5896-3
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 220µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 220µF Programos General Purpose