UUX0J471MNL6GS
NichiconNichicon
UUX0J471MNL6GS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UUX0J471MNL6GS
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 470UF 20% 6.3V SMD
Duomenų lapai: 1.UUX0J471MNL6GS.pdf2.UUX0J471MNL6GS.pdf3.UUX0J471MNL6GS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
UUX0J471MNL6GS specifikacijos
Dalies numeris UUX0J471MNL6GS Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 470UF 20% 6.3V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 678738 pcs Duomenų lapas 1.UUX0J471MNL6GS.pdf2.UUX0J471MNL6GS.pdf3.UUX0J471MNL6GS.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UUX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 316mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 410.8mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 493-9606-2
UUX0J471MNL6GS-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 28 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 470µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 470µF Programos General Purpose