UUX0J102MNL1GS
NichiconNichicon
UUX0J102MNL1GS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UUX0J102MNL1GS
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V SMD
Duomenų lapai: 1.UUX0J102MNL1GS.pdf2.UUX0J102MNL1GS.pdf3.UUX0J102MNL1GS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
UUX0J102MNL1GS specifikacijos
Dalies numeris UUX0J102MNL1GS Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 399787 pcs Duomenų lapas 1.UUX0J102MNL1GS.pdf2.UUX0J102MNL1GS.pdf3.UUX0J102MNL1GS.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UUX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 495mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 643.5mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 493-6264-2
UUX0J102MNL1GS-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 28 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 1000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 1000µF Programos General Purpose