UUJ1J680MNQ1MS
NichiconNichicon
UUJ1J680MNQ1MS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UUJ1J680MNQ1MS
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 68UF 20% 63V SMD
Duomenų lapai: 1.UUJ1J680MNQ1MS.pdf2.UUJ1J680MNQ1MS.pdf3.UUJ1J680MNQ1MS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
UUJ1J680MNQ1MS specifikacijos
Dalies numeris UUJ1J680MNQ1MS Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 68UF 20% 63V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 78200 pcs Duomenų lapas 1.UUJ1J680MNQ1MS.pdf2.UUJ1J680MNQ1MS.pdf3.UUJ1J680MNQ1MS.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UUJ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 175mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 350mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 493-17486-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.571" (14.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 68µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
Talpa 68µF Programos General Purpose