UUJ1J331MNQ1ZD
NichiconNichicon
UUJ1J331MNQ1ZD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UUJ1J331MNQ1ZD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 330UF 20% 63V SMD
Duomenų lapai: 1.UUJ1J331MNQ1ZD.pdf2.UUJ1J331MNQ1ZD.pdf3.UUJ1J331MNQ1ZD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
UUJ1J331MNQ1ZD specifikacijos
Dalies numeris UUJ1J331MNQ1ZD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 330UF 20% 63V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 86772 pcs Duomenų lapas 1.UUJ1J331MNQ1ZD.pdf2.UUJ1J331MNQ1ZD.pdf3.UUJ1J331MNQ1ZD.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm) Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UUJ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 490mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 735mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.689" (17.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 330µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C Talpa 330µF