UUB2G1R8MNL1GS
NichiconNichicon
UUB2G1R8MNL1GS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UUB2G1R8MNL1GS
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1.8UF 20% 400V SMD
Duomenų lapai: 1.UUB2G1R8MNL1GS.pdf2.UUB2G1R8MNL1GS.pdf3.UUB2G1R8MNL1GS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
UUB2G1R8MNL1GS specifikacijos
Dalies numeris UUB2G1R8MNL1GS Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1.8UF 20% 400V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 116927 pcs Duomenų lapas 1.UUB2G1R8MNL1GS.pdf2.UUB2G1R8MNL1GS.pdf3.UUB2G1R8MNL1GS.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UUB Sraigtasparnis @ žemos dažnio 27mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 40.5mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 493-9968-1
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 28 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 1.8µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 125°C
Talpa 1.8µF Programos General Purpose