UUB2G1R2MNL1GS
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UUB2G1R2MNL1GS
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1.2UF 20% 400V SMD
Duomenų lapai: 1.UUB2G1R2MNL1GS.pdf2.UUB2G1R2MNL1GS.pdf3.UUB2G1R2MNL1GS.pdf
  • Pranešimas
UUB2G1R2MNL1GS specifikacijos
Dalies numeris UUB2G1R2MNL1GS Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1.2UF 20% 400V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 165056 pcs Duomenų lapas 1.UUB2G1R2MNL1GS.pdf2.UUB2G1R2MNL1GS.pdf3.UUB2G1R2MNL1GS.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys -
Serija UUB Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 1.2µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD Talpa 1.2µF