USV1H220MFD1TE
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: USV1H220MFD1TE
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 22UF 20% 50V THRU HOLE
Duomenų lapai: 1.USV1H220MFD1TE.pdf2.USV1H220MFD1TE.pdf
  • Pranešimas
USV1H220MFD1TE specifikacijos
Dalies numeris USV1H220MFD1TE Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 22UF 20% 50V THRU HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 407103 pcs Duomenų lapas 1.USV1H220MFD1TE.pdf2.USV1H220MFD1TE.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija USV Sraigtasparnis @ žemos dažnio 57mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 85.5mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.138" (3.50mm) Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Talpa 22µF Programos General Purpose