USV1H220MFD
NichiconNichicon
USV1H220MFD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: USV1H220MFD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: 1.USV1H220MFD.pdf2.USV1H220MFD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
USV1H220MFD specifikacijos
Dalies numeris USV1H220MFD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 461798 pcs Duomenų lapas 1.USV1H220MFD.pdf2.USV1H220MFD.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija USV Sraigtasparnis @ žemos dažnio 65mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 97.5mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-16030
USV1H220MFD-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Talpa 22µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
USV1H2R2MFD1TE
USV1H2R2MFD1TE
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Sandelyje: 530309 pcs
parsisiųsti: USV1H2R2MFD1TE.pdf
RFQ
USV1H100MFD1TE
USV1H100MFD1TE
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Sandelyje: 466639 pcs
parsisiųsti: USV1H100MFD1TE.pdf
RFQ
USV1H220MFD1TE
USV1H220MFD1TE
apibūdinimas: CAP ALUM 22UF 20% 50V THRU HOLE
parsisiųsti: USV1H220MFD1TE.pdf
USV1H220MFD1TA
USV1H220MFD1TA