UST1V4R7MDD1TE
NichiconNichicon
UST1V4R7MDD1TE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UST1V4R7MDD1TE
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UST1V4R7MDD1TE.pdf2.UST1V4R7MDD1TE.pdf
  • Pranešimas
UST1V4R7MDD1TE specifikacijos
Dalies numeris UST1V4R7MDD1TE Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1274130 pcs Duomenų lapas 1.UST1V4R7MDD1TE.pdf2.UST1V4R7MDD1TE.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija UST Sraigtasparnis @ žemos dažnio 24mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 36mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.059" (1.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 4.7µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Talpa 4.7µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UST1V100MDD
UST1V100MDD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Sandelyje: 1333959 pcs
parsisiųsti: UST1V100MDD.pdf
RFQ
UST1V330MDD
UST1V330MDD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Sandelyje: 754764 pcs
parsisiųsti: UST1V330MDD.pdf
RFQ
UST1V4R7MDD
UST1V4R7MDD
apibūdinimas: CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL