UST1V330MDD1TE
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UST1V330MDD1TE
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 20% 35V THRU HOLE
Duomenų lapai: 1.UST1V330MDD1TE.pdf2.UST1V330MDD1TE.pdf
  • Pranešimas
UST1V330MDD1TE specifikacijos
Dalies numeris UST1V330MDD1TE Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 20% 35V THRU HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 458105 pcs Duomenų lapas 1.UST1V330MDD1TE.pdf2.UST1V330MDD1TE.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UST Sraigtasparnis @ žemos dažnio 72mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 108mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.138" (3.50mm) Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 33µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UST1V330MDD
UST1V330MDD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL