USP1E330MDD1TE
NichiconNichicon
USP1E330MDD1TE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: USP1E330MDD1TE
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 20% 25V THRU HOLE
Duomenų lapai: 1.USP1E330MDD1TE.pdf2.USP1E330MDD1TE.pdf
  • Pranešimas
USP1E330MDD1TE specifikacijos
Dalies numeris USP1E330MDD1TE Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 20% 25V THRU HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 494434 pcs Duomenų lapas 1.USP1E330MDD1TE.pdf2.USP1E330MDD1TE.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija USP Sraigtasparnis @ žemos dažnio 73mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 109.5mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Bi-Polar Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.138" (3.50mm) Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 33µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 33µF Programos General Purpose