USP1E220MDD1TE
NichiconNichicon
USP1E220MDD1TE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: USP1E220MDD1TE
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
Duomenų lapai: 1.USP1E220MDD1TE.pdf2.USP1E220MDD1TE.pdf
  • Pranešimas
USP1E220MDD1TE specifikacijos
Dalies numeris USP1E220MDD1TE Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 493714 pcs Duomenų lapas 1.USP1E220MDD1TE.pdf2.USP1E220MDD1TE.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija USP Sraigtasparnis @ žemos dažnio 53mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 79.5mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Bi-Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 22µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Talpa 22µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
USP1E220MDD
USP1E220MDD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL