USF0J330MDD1TE
NichiconNichicon
USF0J330MDD1TE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: USF0J330MDD1TE
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 20% 6.3V RADIAL
Duomenų lapai: 1.USF0J330MDD1TE.pdf2.USF0J330MDD1TE.pdf
  • Pranešimas
USF0J330MDD1TE specifikacijos
Dalies numeris USF0J330MDD1TE Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 20% 6.3V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 435061 pcs Duomenų lapas 1.USF0J330MDD1TE.pdf2.USF0J330MDD1TE.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija USF Sraigtasparnis @ žemos dažnio 55mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 110mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 1.7 Ohms Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 33µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 33µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
USF0J221MDD1TA
USF0J221MDD1TA
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
Sandelyje: 405264 pcs
parsisiųsti: USF0J221MDD1TA.pdf
RFQ
USF0J221MDD1TE
USF0J221MDD1TE
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 220UF 20% 6.3V THRUHOLE
Sandelyje: 446401 pcs
parsisiųsti: USF0J221MDD1TE.pdf
RFQ
USF0J330MDD
USF0J330MDD
apibūdinimas: CAP ALUM 33UF 20% 6.3V RADIAL