USF0J221MDD1TE
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: USF0J221MDD1TE
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 220UF 20% 6.3V THRUHOLE
Duomenų lapai: 1.USF0J221MDD1TE.pdf2.USF0J221MDD1TE.pdf
  • Pranešimas
USF0J221MDD1TE specifikacijos
Dalies numeris USF0J221MDD1TE Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 220UF 20% 6.3V THRUHOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 446401 pcs Duomenų lapas 1.USF0J221MDD1TE.pdf2.USF0J221MDD1TE.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija USF Sraigtasparnis @ žemos dažnio 100mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 200mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.138" (3.50mm) Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 220µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 220µF Programos General Purpose