UPW1J4R7MDD1TD
NichiconNichicon
UPW1J4R7MDD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPW1J4R7MDD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 4.7UF 20% 63V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPW1J4R7MDD1TD.pdf2.UPW1J4R7MDD1TD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UPW1J4R7MDD1TD specifikacijos
Dalies numeris UPW1J4R7MDD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 4.7UF 20% 63V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 999490 pcs Duomenų lapas 1.UPW1J4R7MDD1TD.pdf2.UPW1J4R7MDD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UPW Sraigtasparnis @ žemos dažnio 20.4mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 68mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-11364-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 4.7 Ohms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 4.7µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Talpa 4.7µF