UPW1J4R7MDD1TA
NichiconNichicon
UPW1J4R7MDD1TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPW1J4R7MDD1TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 4.7UF 20% 63V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPW1J4R7MDD1TA.pdf2.UPW1J4R7MDD1TA.pdf
  • Pranešimas
UPW1J4R7MDD1TA specifikacijos
Dalies numeris UPW1J4R7MDD1TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 4.7UF 20% 63V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1031345 pcs Duomenų lapas 1.UPW1J4R7MDD1TA.pdf2.UPW1J4R7MDD1TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UPW Sraigtasparnis @ žemos dažnio 20.4mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 68mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 4.7 Ohms Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 4.7µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 4.7µF Programos General Purpose