UPW1C562MHH
NichiconNichicon
UPW1C562MHH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPW1C562MHH
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 5600UF 20% 16V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPW1C562MHH.pdf2.UPW1C562MHH.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
UPW1C562MHH specifikacijos
Dalies numeris UPW1C562MHH Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 5600UF 20% 16V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5542 pcs Duomenų lapas 1.UPW1C562MHH.pdf2.UPW1C562MHH.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UPW Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.678A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.15A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Varža 16 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 1.398" (35.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 5600µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C Talpa 5600µF