UPW1C562MHD6
NichiconNichicon
UPW1C562MHD6 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPW1C562MHD6
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 5600UF 20% 16V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPW1C562MHD6.pdf2.UPW1C562MHD6.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UPW1C562MHD6 specifikacijos
Dalies numeris UPW1C562MHD6 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 5600UF 20% 16V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 82538 pcs Duomenų lapas 1.UPW1C562MHD6.pdf2.UPW1C562MHD6.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UPW Ripple Current @ High Frequency 3.635A @ 100kHz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can
Kiti vardai 493-1804 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 16 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 1.240" (31.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 5600µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
Talpa 5600µF Programos General Purpose