UPW1A820MDD1TD
NichiconNichicon
UPW1A820MDD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPW1A820MDD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 82UF 20% 10V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPW1A820MDD1TD.pdf2.UPW1A820MDD1TD.pdf
  • Pranešimas
UPW1A820MDD1TD specifikacijos
Dalies numeris UPW1A820MDD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 82UF 20% 10V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1677892 pcs Duomenų lapas 1.UPW1A820MDD1TD.pdf2.UPW1A820MDD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UPW Sraigtasparnis @ žemos dažnio 54mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 180mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-11392-3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 600 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 82µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Talpa 82µF