UPW1A820MDD1TA
NichiconNichicon
UPW1A820MDD1TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPW1A820MDD1TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 82UF 20% 10V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPW1A820MDD1TA.pdf2.UPW1A820MDD1TA.pdf
  • Pranešimas
UPW1A820MDD1TA specifikacijos
Dalies numeris UPW1A820MDD1TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 82UF 20% 10V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 934603 pcs Duomenų lapas 1.UPW1A820MDD1TA.pdf2.UPW1A820MDD1TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UPW Sraigtasparnis @ žemos dažnio 117mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 180mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 600 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 82µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 82µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UPW1A682MHD
UPW1A682MHD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL
Sandelyje: 84696 pcs
parsisiųsti: UPW1A682MHD.pdf
RFQ
UPW1A820MDD
UPW1A820MDD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 82UF 20% 10V RADIAL