UPA1E332MHD
NichiconNichicon
UPA1E332MHD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPA1E332MHD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPA1E332MHD.pdf2.UPA1E332MHD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
UPA1E332MHD specifikacijos
Dalies numeris UPA1E332MHD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 74667 pcs Duomenų lapas 1.UPA1E332MHD.pdf2.UPA1E332MHD.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UPA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.346A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.76A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 33 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 19 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 3300µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Talpa 3300µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UPA1E331MPD1TD
UPA1E331MPD1TD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Sandelyje: 510100 pcs
parsisiųsti: UPA1E331MPD1TD.pdf
RFQ
UPA1E391MPD1TD
UPA1E391MPD1TD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 390UF 20% 25V RADIAL
Sandelyje: 236943 pcs
parsisiųsti: UPA1E391MPD1TD.pdf
RFQ
UPA1E332MHD6TN
UPA1E332MHD6TN
apibūdinimas: CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL