UPA1E271MPD1TA
NichiconNichicon
UPA1E271MPD1TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPA1E271MPD1TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 270UF 20% 25V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPA1E271MPD1TA.pdf2.UPA1E271MPD1TA.pdf
  • Pranešimas
UPA1E271MPD1TA specifikacijos
Dalies numeris UPA1E271MPD1TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 270UF 20% 25V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 271279 pcs Duomenų lapas 1.UPA1E271MPD1TA.pdf2.UPA1E271MPD1TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UPA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 409.5mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 90 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 270µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Talpa 270µF