ULD2C6R8MED1TA
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ULD2C6R8MED1TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 6.8UF 20% 160V THRUHOLE
Duomenų lapai: 1.ULD2C6R8MED1TA.pdf2.ULD2C6R8MED1TA.pdf
  • Pranešimas
ULD2C6R8MED1TA specifikacijos
Dalies numeris ULD2C6R8MED1TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 6.8UF 20% 160V THRUHOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 485918 pcs Duomenų lapas 1.ULD2C6R8MED1TA.pdf2.ULD2C6R8MED1TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 160V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija ULD Sraigtasparnis @ žemos dažnio 55mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 104.5mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 6.8µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Talpa 6.8µF Programos General Purpose