ULD2C5R6MED1TD
NichiconNichicon
ULD2C5R6MED1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ULD2C5R6MED1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 5.6UF 20% 160V RADIAL
Duomenų lapai: 1.ULD2C5R6MED1TD.pdf2.ULD2C5R6MED1TD.pdf
  • Pranešimas
ULD2C5R6MED1TD specifikacijos
Dalies numeris ULD2C5R6MED1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 5.6UF 20% 160V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 751835 pcs Duomenų lapas 1.ULD2C5R6MED1TD.pdf2.ULD2C5R6MED1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 160V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija ULD Sraigtasparnis @ žemos dažnio 52mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 104mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-13849-2
493-13849-2-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 5.6µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Talpa 5.6µF Programos General Purpose