ULD1H2R2MDD1TD
NichiconNichicon
ULD1H2R2MDD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ULD1H2R2MDD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 2.2UF 20% 50V THRU HOLE
Duomenų lapai: 1.ULD1H2R2MDD1TD.pdf2.ULD1H2R2MDD1TD.pdf
  • Pranešimas
ULD1H2R2MDD1TD specifikacijos
Dalies numeris ULD1H2R2MDD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 2.2UF 20% 50V THRU HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1809527 pcs Duomenų lapas 1.ULD1H2R2MDD1TD.pdf2.ULD1H2R2MDD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija ULD Sraigtasparnis @ žemos dažnio 14.7mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 35mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-16252-3
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Talpa 2.2µF