ULD1H2R2MDD1TA
NichiconNichicon
ULD1H2R2MDD1TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ULD1H2R2MDD1TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 2.2UF 20% 50V THRU HOLE
Duomenų lapai: 1.ULD1H2R2MDD1TA.pdf2.ULD1H2R2MDD1TA.pdf
  • Pranešimas
ULD1H2R2MDD1TA specifikacijos
Dalies numeris ULD1H2R2MDD1TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 2.2UF 20% 50V THRU HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1028249 pcs Duomenų lapas 1.ULD1H2R2MDD1TA.pdf2.ULD1H2R2MDD1TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija ULD Sraigtasparnis @ žemos dažnio 14.7mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 35mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Talpa 2.2µF