UKW2A330MPD
NichiconNichicon
UKW2A330MPD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKW2A330MPD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKW2A330MPD.pdf2.UKW2A330MPD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UKW2A330MPD specifikacijos
Dalies numeris UKW2A330MPD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 420106 pcs Duomenų lapas 1.UKW2A330MPD.pdf2.UKW2A330MPD.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UKW Sraigtasparnis @ žemos dažnio 160mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 320mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-16907
UKW2A330MPD-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.453" (11.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 33µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 33µF Programos Audio
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UKW2A2R2MDD1TD
UKW2A2R2MDD1TD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
Sandelyje: 1138630 pcs
parsisiųsti: UKW2A2R2MDD1TD.pdf
RFQ
UKW2A330MPD1TA
UKW2A330MPD1TA
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL