UKW2A2R2MDD1TA
NichiconNichicon
UKW2A2R2MDD1TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKW2A2R2MDD1TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKW2A2R2MDD1TA.pdf2.UKW2A2R2MDD1TA.pdf
  • Pranešimas
UKW2A2R2MDD1TA specifikacijos
Dalies numeris UKW2A2R2MDD1TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 725569 pcs Duomenų lapas 1.UKW2A2R2MDD1TA.pdf2.UKW2A2R2MDD1TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UKW Sraigtasparnis @ žemos dažnio 30mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 60mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 2.2µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Talpa 2.2µF
Programos Audio
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UKW2A220MED1TA
UKW2A220MED1TA
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL
Sandelyje: 540163 pcs
parsisiųsti: UKW2A220MED1TA.pdf
RFQ
UKW2A330MPD
UKW2A330MPD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL
Sandelyje: 420106 pcs
parsisiųsti: UKW2A330MPD.pdf
RFQ
UKW2A2R2MDD
UKW2A2R2MDD