UKW1E222MHD1TO
NichiconNichicon
UKW1E222MHD1TO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKW1E222MHD1TO
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKW1E222MHD1TO.pdf2.UKW1E222MHD1TO.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
UKW1E222MHD1TO specifikacijos
Dalies numeris UKW1E222MHD1TO Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 101300 pcs Duomenų lapas 1.UKW1E222MHD1TO.pdf2.UKW1E222MHD1TO.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UKW Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.55A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.7825A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-10729-1
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 2200µF Programos Audio
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UKW1E332MHD1TN
UKW1E332MHD1TN
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Sandelyje: 70667 pcs
parsisiųsti: UKW1E332MHD1TN.pdf
RFQ
UKW1E222MHD
UKW1E222MHD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL