UKW1E221MPD1TA
NichiconNichicon
UKW1E221MPD1TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKW1E221MPD1TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKW1E221MPD1TA.pdf2.UKW1E221MPD1TA.pdf
  • Pranešimas
UKW1E221MPD1TA specifikacijos
Dalies numeris UKW1E221MPD1TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 306498 pcs Duomenų lapas 1.UKW1E221MPD1TA.pdf2.UKW1E221MPD1TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UKW Sraigtasparnis @ žemos dažnio 320mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 220µF Programos Audio