UKL1V471KHD1TO
NichiconNichicon
UKL1V471KHD1TO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKL1V471KHD1TO
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKL1V471KHD1TO.pdf2.UKL1V471KHD1TO.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
UKL1V471KHD1TO specifikacijos
Dalies numeris UKL1V471KHD1TO Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 99833 pcs Duomenų lapas 1.UKL1V471KHD1TO.pdf2.UKL1V471KHD1TO.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UKL Sraigtasparnis @ žemos dažnio 680mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.02A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 27 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.043" (26.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Talpa 470µF