UKL1V471KHD
NichiconNichicon
UKL1V471KHD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKL1V471KHD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 470UF 10% 35V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKL1V471KHD.pdf2.UKL1V471KHD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UKL1V471KHD specifikacijos
Dalies numeris UKL1V471KHD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 470UF 10% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 148501 pcs Duomenų lapas 1.UKL1V471KHD.pdf2.UKL1V471KHD.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±10%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UKL Sraigtasparnis @ žemos dažnio 680mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.02A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-14497
UKL1V471KHD-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.043" (26.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 470µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UKL1V471MHD1TO
UKL1V471MHD1TO
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Sandelyje: 186126 pcs
parsisiųsti: UKL1V471MHD1TO.pdf
RFQ
UKL1V471KHD1TO
UKL1V471KHD1TO
Gamintojai: Nichicon