UKL1V221KPD1TD
NichiconNichicon
UKL1V221KPD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKL1V221KPD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKL1V221KPD1TD.pdf2.UKL1V221KPD1TD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
UKL1V221KPD1TD specifikacijos
Dalies numeris UKL1V221KPD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 154834 pcs Duomenų lapas 1.UKL1V221KPD1TD.pdf2.UKL1V221KPD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UKL Sraigtasparnis @ žemos dažnio 440mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 660mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.846" (21.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Talpa 220µF