UKL1V220MEDDANATD
NichiconNichicon
UKL1V220MEDDANATD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKL1V220MEDDANATD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKL1V220MEDDANATD.pdf2.UKL1V220MEDDANATD.pdf
  • Pranešimas
UKL1V220MEDDANATD specifikacijos
Dalies numeris UKL1V220MEDDANATD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 452815 pcs Duomenų lapas 1.UKL1V220MEDDANATD.pdf2.UKL1V220MEDDANATD.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UKL Sraigtasparnis @ žemos dažnio 110mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 220mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.472" (12.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 22µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Talpa 22µF