UKL1E101KPD1TA
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKL1E101KPD1TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 100UF 10% 25V THRU HOLE
Duomenų lapai: 1.UKL1E101KPD1TA.pdf2.UKL1E101KPD1TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UKL1E101KPD1TA specifikacijos
Dalies numeris UKL1E101KPD1TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 100UF 10% 25V THRU HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 328520 pcs Duomenų lapas 1.UKL1E101KPD1TA.pdf2.UKL1E101KPD1TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±10%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UKL Sraigtasparnis @ žemos dažnio 280mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 420mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-17638-1
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.138" (3.50mm) Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 100µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UKL1E101KPD
UKL1E101KPD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 100UF 10% 25V THRU HOLE